Strona główna » Aktualności » Informacja o dofinansowaniu zakupu ze środków prewencyjnych PZU Życie SA

Informacja o dofinansowaniu zakupu ze środków prewencyjnych PZU Życie SA

Dofinansowanie z Funduszu Prewencyjnego PZU Życie SA na zadanie prewencyjne mające na celu ochronę zdrowia oraz szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną polegające na dofinansowaniu działań przyczyniających się do poprawy zdrowia społeczeństwa, wydłużenia życia ludzkiego oraz zmniejszenia liczby zachorowań i wypadków, polegające na zakupie wyposażenia szpitalnego.

Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z PZU SA zakupiono:

• laparoskopową klipsownicę  wielokrotnego użytku do klipsów naczyniowych średnio-dużych typu LT300 na Oddział Chirurgii                        w Szpitalu Powiatowym w Sławnie

Zakup ww. sprzętu został w znacznej części sfinansowany ze środków funduszu prewencyjnego PZU SA na podstawie podpisanej Umowy Prewencyjnej  Nr 5714/2023/PZUZ/20/Szczecin z dnia 27.10.2023r.