Strona główna » Aktualności » Przekaż 1% podatku

Przekaż 1% podatku

Serdecznie zachęcamy do oddania 1% podatku na Fundację Samorządowców i Przyjaciół Ziemi Sławieńskiej SŁAWA, która od lat wspiera pacjentów Szpitala Powiatowego w Sławnie. Dzięki organizowanym przez Fundację zbiórkom, szpital mógł zakupić nową pościel, materace czy sprzęt fizjoterapeutyczny.

Dzięki zbiórce książek, kilkaset pozycji trafiło do tworzonej przez Fundację biblioteki szpitalnej. Każdy pacjent może skorzystać już z wypożyczalni i oddawać się lekturze podczas pobytu na oddziałach. Wsparcie Fundacji jest dla naszego szpitala ogromną wartością.

Wszystkim darczyńcom oraz sympatykom Fundacji Samorządowców i Przyjaciół Ziemi Sławieńskiej SŁAWA dziękujemy za dotychczasowe wsparcie finansowe i zachęcamy do oddania 1% podatku.